Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in TISDALE
2022 Chevrolet Equinox LT w/1LT All-Wheel Drive
| Price: | $28,899 |
Price does not include taxes
Mileage:78,736 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 3GNAXUEV1NL252255 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U2728 |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suite2022 Chevrolet Silverado 1500 High Country
| Price: | $52,899 |
Price does not include taxes
Mileage:80,300 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GCUDJELXNG554390 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25199A |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suite4WD 4DR LT 1500
| Price: | $62,899 |
Price does not include taxes
Mileage:99,300 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Brown |
| VIN: | 1GNSKNKD0NR356457 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26167A |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suite| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 3GTU9DEDXNG184876 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | U2759 |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suite2022 GMC Terrain SLT All-Wheel Drive
AWD 4DR SLT
| Price: | $27,899 |
Price does not include taxes
Mileage:89,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GKALVEV1NL194064 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26162A |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suite4WD CREW CAB 157```` AT4
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes
Mileage:97,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GTUUEET6NZ536914 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26227A |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...






