Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in TISDALE
2021 Buick Envision Essence All-Wheel Drive
ESSENCE AWD
| Price: | $26,900 |
Price does not include taxes
Mileage:105,500 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Dark Red |
| VIN: | LRBFZPR47MD137674 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25247B |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suite2021 Chevrolet Equinox LT w/1LT All-Wheel Drive
AWD 4DR LT W/1LT
| Price: | $17,899 |
Price does not include taxes
Mileage:151,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 2GNAXUEV8M6162961 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26163A |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suite2021 Chevrolet Silverado 1500 Custom
SHORT BOX CREW CAB 1500 4
| Price: | $25,899 |
Price does not include taxes
Mileage:173,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1GCUYBEF6MZ129512 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26134A |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suite2020 Chevrolet Equinox Premier w/1LZ All-Wheel Drive
CHEV EQUINOX PREMIER
| Price: | $23,899 |
Price does not include taxes
Mileage:123,695 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Orange |
| VIN: | 2GNAXXEV0L6241699 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U2679 |
| City: | TISDALE |
This 2020 Chevrolet Equinox is a Pre-Owned vehicle. It's cayenne orange metallic in colour with jet black interior. It has a 1.5L DOHC I4 Turbo engine powered by a 6 speed automatic transmission. This vehicle is in great condition. This is fully loaded with OnStar, 4G LTE
.....Read MoreLire la suiteSHORT BOX CREW CAB 1500
| Price: | $50,900 |
Price does not include taxes
Mileage:96,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GTU9FEL5LZ165989 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26201A |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suite| Price: | $60,899 |
Price does not include taxes
Mileage:110,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GT49NEY4LF181155 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26165B |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suite| Price: | $25,899 |
Price does not include taxes
Mileage:90,200 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KM8J3CA42LU246412 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26128A |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suite2019 Buick Envision Premium I All-Wheel Drive
AWD PREMIUM 1
| Price: | $29,900 |
Price does not include taxes
Mileage:58,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Dark Silver |
| VIN: | LRBFX3SXXKD072223 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U2744 |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suite2019 Chevrolet Cruze LT 4dr Hatchback
LS
| Price: | $14,899 |
Price does not include taxes
Mileage:122,087 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 1.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 3G1BE6SM3KS558684 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | U2664 |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Loading More Vehicles ...









