Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in TISDALE
| Price: | $9,900 |
Price does not include taxes
Mileage:N/A
| Body Style: | Other |
| Engine: | N/A |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 2RGBE1829T1003174 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | Other |
| Stock #: | T336 |
| City: | TISDALE |
2024 Chevrolet Colorado LT 4x4 Crew Cab 5 ft. box
4WD CREW CAB LT
| Price: | $40,899 |
Price does not include taxes
Mileage:97,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 1GCPTCEK7R1154133 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26112A |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suite2024 Chevrolet Silverado 2500HD High Country
2500 4WD CREW CAB
| Price: | $80,899 |
Price does not include taxes
Mileage:50,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2GC4YREY7R1185405 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25284A |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suite2024 Chevrolet Trax 2RS 4dr Front-Wheel Drive
| Price: | $23,899 |
Price does not include taxes
Mileage:76,672 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.2L 3cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KL77LJE29RC010556 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | U2760A |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suite2022 Chevrolet Equinox LT w/1LT All-Wheel Drive
| Price: | $28,899 |
Price does not include taxes
Mileage:78,736 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 3GNAXUEV1NL252255 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U2728 |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suite2022 Chevrolet Silverado 1500 High Country
| Price: | $52,899 |
Price does not include taxes
Mileage:80,300 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GCUDJELXNG554390 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25199A |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suite4WD 4DR LT 1500
| Price: | $62,899 |
Price does not include taxes
Mileage:101,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Brown |
| VIN: | 1GNSKNKD0NR356457 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26167A |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suite| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 3GTU9DEDXNG184876 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | U2759 |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suite2022 GMC Terrain SLT All-Wheel Drive
AWD 4DR SLT
| Price: | $27,899 |
Price does not include taxes
Mileage:89,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GKALVEV1NL194064 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26162A |
| City: | TISDALE |
At Bow Mar GM, customers are our top priority, we are family owned and have been in business for 35+ years. We would like the opportunity to earn your business.
Â
Book your test drive today. Call 306-873-2633 and speak with one of our knowledgeable staff.
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...









